Atrakcje czekające na turystów w Jastarni

Klimatyczne miasto rybackie

bird-212447_960_720Portowe miasteczka mają wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, co sprawia, że cieszą się zainteresowaniem turystów z kraju i ze świata. Jastarnia nocleg jest takim magnetycznym miejscem z niewielkim portem, do którego zawijają kutry rybackie oraz statki wycieczkowe. Turyści pragnący zapoznać się z historią tego miasta mogą na jednej z ulic Jastarni obejrzeć zabytkową chałupę rybacką składającą się z elementów pochodzących z rozbitych okrętów wyrzuconych na brzeg, w środku chałupy można zobaczyć sprzęty rybackie używane w dawnych czasach.

Wczasowicze, którzy chcą zrobić sobie przerwę w plażowaniu mogą popłynąć kutrem rybackim, na którym zostaną wprowadzeni w tajniki sztuki łowienia ryb, nawigacji i sterowania kutrem. Ponadto można posłuchać niesamowitych morskich opowieści czy szantowych pieśni.

Atrakcje dopasowane do każdego turysty

summer-814679_960_720Jastarnia obdarza turystów mnóstwem atrakcji sprawiając, że będą mieli ochotę znowu wrócić tutaj za rok. Nadmorska plaża w Jastarni wyróżnia się czystością i bezpieczeństwem kąpiących, ponieważ nad wczasowiczami czuwają ratownicy.
Po całym dniu bogatym w różne wydarzenia turyści mogą odpocząć w pobliskich pensjonatach i ośrodkach wczasowych, które zapewniają im dogodne warunki na relaks i wyciszenie. Niektóre obiekty położone są w zacisznym lesie, zapewniając wypoczynek w ciszy i spokoju, oraz możliwość skorzystania z ogrodu i napawania się zapachami natury. Natomiast osoby preferujące noclegi w centrum miasta, mogą wynająć w tej lokalizacji wygodny pokój, z którego ma tylko kilka kroków na molo, port i plażę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.